Výprava do Vrchlabí

Výprava do Vrchlabí byla skvělá. Zažili jsme spoustu srandy jak v klubovně tak i venku. Více informací v článku.

 V pátek 13. 11 jsme si dali sraz na Hlavním nádraží. Po chvíli jsme byli všichni a tak jsme vyrazili. Vrchlabí je relativně daleko (až v Krkonoších), proto jsme 2x přestupovali a cesta dohromady zabrala zhruba 4 hodiny. Nádraží bylo 2 km od kostela a tak jsme byli u fary, ve které byla klubovna, za chvilku. Protože jsme zdatní, tak aby jsme nevyšli z formy, udělali jsme si pak ještě malou vycházku a po ní jsme si ještě zahráli poker.
 Druhý den ráno jsme se uvařili čaj, nasnídali a vyrazili na výlet. Prošli jsme ptačí oblastí bez ptáků, vyšli jsme na kopec, sešli jsme z kopce, vyšli na vyšší kopec kde byl k našemu radostnému překvapení sníh a tak jsme se začali koulovat. Poté, co jsme se pořádně vyblbli, jsme vyrazili dál. Cestou jsme hráli jednu slovní hru při které jsme se dozvěděli spoustu nových slov (např.: planetesimála – zapomněl jsem co to je, ale jestli to chcete vědět, zeptejte se Námořníka). Pak jsme šli po asfaltce vedle které byl takový bezvadný příkop. S ním jsme si taky užili spoustu srandy. Došli jsme po ní skoro až zpátky k Vrchlabí, jen jsme byli pár set metrů nad ním. Sešli jsme tedy dolů a vydali jsme se podál Labe do klubovny. Tam jsme byli skoro až za tmy, to znamená tak ve 4 hodiny. Pak jsme ještě hráli různé hry např. Galaxy a fotbálek a šli jsme na kutě.
Další den se nic moc nestalo. Ráno jsme se nasnídali a šli na mši do novogotického kostela sv. Vavřince. Pak jsme uklidili na faře a spěšně vyrazili na nádraží. Tam jsme chytli vlak a jeli jsme domů (cestou jsme si samozřejmě nezapoměli zahrát Galaxy).

Samozřejmě děkuji Námořníkovi za výpravu, Kuřeti a Pirátovi za vedení a naposled v neposlední řadě všem ostatním účastníkům za účast.

Výprava do vrchlabí byla skvělá. Zažili jsme spoustu srandy jak v klubovně tak i venku. Více informací v článku.

PS: omlouvám se za zpoždění článku ale nějak sem to nestíhal.


Napsat komentář