Výprava do Vechtrovny Korno

V pátek jsme se sešli docela v pohodě na hl.nádraží v počtu 6 lidí (Kuře, Pirát,Michal,Jirka,Gena,Bivoj)

To je ona:

 Vechtrovna

V pátek když sme dorazili do Vechtrovny, žasli sme nad ní a nad tím co je v ní .Ten večer se rozdělalo v kamnech ,někdo šel brzo spát a někdo ještě chvíli byl v kuchyni.Ráno, když sme  vstali kvůli malemu dýmu dole v kuchyni kvůli špatně táhnoucím kamnům a koukali na ten dým dolů z půdy ,z ničeho nic zaznělo po velkém zabušení na dveře. 

,,gestapo´´ ´Myslím že se všichni docela lekli nevím jak Kuře ,ten byl dole.Nikdo z nás něvěděl v tu chvíli, kdo to muže bejt, ale po té jsme zjistili že to byl Dan Vávra s bejvalým členem oddílu Vojtou Kuchařem.Oba se s námi nasnídali a oni 2 poté šli na vlak. My jsme se dohodli, kam se  půjdeme projít a chtěli jsme vyrazit,ale těsně před odchodem přišel majitel Vechtrovny a doporučil nám nějake místa ,tak sme tam šli. 

Objevili jsme náke kešky a prohlídli si Berounské jeskyně, které byli  pěkné.Cestou zpátky jsme potkali airsoftáky . Pirát si jednoho chtěl vyfotit, ale on mu řekl, že za to chce 100 korun , tak toho radši nechal. Představa  toho, že by mu nasázeli pár kulí třeba do pozadí, nebyla nějak super. Potom večer jsme hráli pokra  a šlo se spát . Druhý den ráno jsme se nasnídali a Kuře vyrazil jako 1. domů: My ostatní  jsme odjeli až odpoledne po úklidu . Myslím, že se všem výprava líbila ..

Pár fotek:

Vyzdoba .....

...


Napsat komentář