Výprava do Plzně

Šešli jsme se v 16:40 na Hlavním nádraží a bylo nás opravdu hodně.K nelibosti ostatních jsme začli v hlavní hale hrát florball.Tím jsme možná naštvali České dráhy ale oni nám to vrátili tím že jsme měli asi 50 minut zpoždění a ještě vlak jel tempem opravdu slimáčím.

 

Myslím že jim to příště vrátíme tak že hned všechny vlaky pojedou 4x rychleji! Ve vlaku byli opravdu stísněné podmínky ale přežili jsme.Potom jsme dojeli autobusem do Seleziánského střediska a vybalili si věci.

Zahráli jsme si pár prvních zápasů florballu zahráli fotbálek a zaštouchali kulečník.Další den jsme meli jít na výlet nevyrazili jsme sice hned ale Všichni až na pár neschopných jedinců chtěli jít do plzenského centra na nákupy.Tím nás opravdu (toto slovo bylo cenzurováno protože se vymykalo všem společenském pravidlům).Naštěstí to poté (po náležité Anarchii) zkrátili. Protože už na nás byli krátcí!

Vrátili jsme se do střediska a začli se věnovat aktivitám které byli zmíněny už na načátku poté jsme byli svoláni na večeři ,rozdávání a Mikuláš opravdu přišel.Andělská tvář Ondry Suchánka mě opravdu dostávala.Zahráli jsme si také hru kdy jsme měli rozpoznat která vesnice opravdu existuje např: Zadek,Řitka,Pozadí a podobně to mě docela pobavilo.Dostali jsme také opravdu ďábelský nápad jak přivést k Varu Matouše který nás krotil mezitím dospěláci měli poradu,a myslím že měl teplotu tak 150°C.Song Get reday for this měla opravdu úspěch a jistě utkví v paměti všem kteří měli tu čest se s ní seznámit.Ráno jsme začli s úklidem který nám zabral většinu času přede mší.Vyhazoval jsem právě odpadky když na mě začal řvát jakýsi podivný děda z okna at to tam laskavě nevyhazuji.Šek jsem za naším velkým vedoucím Tomášem aby mi poradil.Dal mi radu k nezaplacení.Ať prý tam jdu znovu.Povedlo se!Poté už jsem jen stihl s Vaškem provésd náš tipický chorál aby měl Honza Tyburec radost.A jeli jsem domů…S potěšením Honza Tomíček


Napsat komentář