Vltava 7-10.5.

Náš skautský oddíl vyrazil na vodu!

Sešli jsme se ve čtvrtek 7- ve 14:45 a hned jsme vyrazili na 4hodinovou cestu(!!!) Když jsme se utábořili ve Vyšším Brodě, šli jsme já, HoTo, JaKůš a Krtek celí nadšení na hokej se Švédskem. Jako spráskaní psi jsme se vrátili a šli jsme spát.

Další den jsme vyrazili a hned byl první jez ten všichni sjeli v pořádku (já s Tomášem jsme se dole né moc elegantně vyklopili) a jeli jsme dál když jsme byli asi pět minut od kempu Branná začali jsme s loďodromem-nikdo se bohužel nevyklopil. Když jsme dorazili po nějaké době jsme si dali špagety a krátce potom jsme šli spát. Ráno jsme snědli vydatnou snídani (porridge), pak jsme vyrazili pochvíli jízdy Damián za jízdy vystoupil z lodě a vyklopil Krtka. Pak nás čekala pohoda až k dalšímu jezu (taky pohoda).

Dorazili jsme do romantického Krumlova, kde se s námi u kostela sv. Víta rozloučil Námořník, pak jsme šli na mši a na nákup a zpátky do tábořiště, kde jsme opékali masíčko. Další den nás čekaly čtyři super jezy v Krumlově. Pak jsme dorazili do Zlaté Koruny, kde jsme vymyli lodě a hurá na vlak. Účastníci po lodích- Tomáš Vaněk(pořadatel)-Vašátko, Jakub Kůš-Námořník, Honza Tomíček-Žmolek, Krtek-Jirka, Damián-Geňa. 

Eidam

Jen doplním: vyklopili jsme se zcela záměrně poté, co jsem řekl, že by nás ten proud mohl převrátit.

Špagety byly ve skutečnosti kolínka s masovou hroudou.

Bourali jsme do všech a kdy se dalo, ale lodě byly naprosto nepotopitelné.

V Českém Krumlově jsme uspořádali mega bitku, kde jsme se konečně překlopili.

Na nákup jsme šli do Tesca přes celé město a ve třech obchoďácích jsme hledali chleba, nikde nebyl. Takže jsme nakonec prošli celý Krumlov.

Jezy v Krumlově byly tak super, že jsme si pod jedním blbli. Damián + Krtek, Žmolek + Krtek, Tom + Krtek a pokaždé nás to převrátilo. Prostě legrace. I diváci se bavili.

Ve Zlaté Koruně jsme se posilnili zmrzlinou a vydali se na vražedný pochod vzhůru do kopce na vlak.

Vašátko dostal přezdívku Eidam. 🙂

Tom


Napsat komentář