Report ze Svatého Václava:

V sobotu přibližně kolem poledne jsme přijeli vlakem do Roudnice nad Labem. Poté z Roudnice jsme se vydali rovnou do Staré Boleslavi, kde jsme se dočkali vřelého přivítání od sester Klaristek. Tímto ještě jednou sestřičkám děkujeme za neuvěřitelné přivítání, pohostinnost a úžasnou atmosféru! Všeho si nesmírně vážíme a modlíme se za vás! 🙂

V sobotu jsme si odpoledne zahráli na klášterní zahradě na schovávanou a večer si zahráli společenské hry.
V neděli jsme vyrazili na výlet, na kterém jsme našli průkaz nějakého chlapce. Hned jsme  vyrazili mu jí jakožto správní skauti vrátit do nedaleké vesnice. Za odměnu nám místní ukázali místo zdejší kešky, kde jsme se poctivě zapsali! .Odpoledne jsme si zahráli hru na pamatováka a přestěhovali se tradičně do školní tělocvičny. Večer jsme šli pomáhat při organizaci příjezdu ostatků svatého Václava.
V neděli ráno jsme se zúčastnili slavné Svatováclavské mše na Staroboleslavském náměstí. Při této příležitosti jsme mohli vidět spoustu biskupů, kněží, poutníků ale i palladium. Při mši jsme vypomohli udatně s organizací. Po mši jsme zašli na oběd a poté se vrátili do Prahy!

 

Výpravu hodnotím 11/10!

 

Tarantule

Napsat komentář