Podzimní výprava do Jeseníků 25. – 28. 10.

Sobota
 V sobotu jsme po zdlouhavé cestě vlakem dorazili do Branné. Už na v Praze jsme dostali různé zaměstnání. Honza byl čajo a cukro nosič, Hynek byl Kuchař, Candáta si nepamatuji a Tarantule byl navigátor. Po velikém zapojení navigátorovy šedé kůry mozkové jsme se dostali ven z města a šli jsme po zelené směrem na červenou. Po výšlapu na hřeben jsme už mysleli, že máme to nejhorší zasebou. Zákon schválnosti ale nezklamal. Po výšlapu na hřeben nás čekal vrchol Vozka, kde jsme poznali, že se z podzimní výpravy na část stane zimní. Celí promrzlí jsme nedošli ani do Červenohorského sedla a spali jsme na půl cesty. Byl to krásný zážitek. Takovou zimu jsem v životě nezažil a s Hynkem, Candátem a Honzou jsme hráli hru o to, kdo se první dotkne hlavy dvou cílů, které se směli bránit jen nohama.

Neděle
 V neděli jsme zahráli pár her, sešli do Kout nad Desnou, nasedli na vlak a jeli do Šumperka, kde jsme spali v klubovně. Vedle klubovny bylo hned nákupní centrum s Kauflandem. Dali jsme fotbal v tělocvičně, nakoupili jsme a šli na večerní mši. Po mši jsme měli večeři. Všichni už se těšili na večerní hru. Hra se podobla Fantomovi Břevnova, akorát byla o dost jednodušší. Prostě jsme měli chytat Krtka a Draka, kteří chodili v centrum Šumperka.

Pondělí
 V pondělí jsme si přispali a šli jsme na Městské skály, což bylo asi 15 km. Téměř každou volnou chvilku jsme hráli fotbal, když jsme nehráli fotbal, tak jsme hráli ,,Česko – otázky a odpovědi“, nebo nás Drak naučil novou karetní hru ,,žolík“. Spát jsme šli brzy.

Úterý
 V úterý jsme si zabalili a šli jsme na návštěvu k zdejším skautům, kteří nás pohostili super moc dobrou buchtou. Poděkovali jsme a jeli jsme opět dlouhou cestu vlakem do Prahy.

Tarantule

Na výpravu jeli: Krtek, Žmolek, Drak, Tarantule, Hynek, Honza Vorel, Candát, Hříbek

Fotky:https://plus.google.com/photos/116005011835249197785/albums/6075690215253960209

Napsat komentář