Jak jsme válčili na Derwen cupu

Derwen cup je za námi, přečtěte si jak jsme dopadli.

 

Vlčata zahájila svou spanilou jízdu Derwen cupem, když v prvním zápase porazili Ginkgo 4:2 a v druhém přešli přes domácí Derweny 3:1. V posledním zápase skupiny bohužel podlehli Sluneční záři 3:4. Semifinále bylo však pro naše borce pošušňáníčko, Platánky porazili nekompromisně 10:1 a tvrdé finále, kde se znovu střetli se Sluneční září, nakonec urvali ve svůj prospěch 4:3. Vlčata vezou titul, je to doma…JELENI!!!

Skauti rozdrtili prvního soupeře sebevědomě 8:3. Ve skupině pak bojovali dál a o skóre postoupili do play off. Celkové 4. místo je ale v 5 lidech pěkné umístění, škoda, že se skautů nesešlo víc.

Vedoucí vkročili do turnaje ospalými remízami 1:1 a 3:3, tyčka se stala jejich nemilým kamarádem, poté ovšem nasadili na vítěznou sérii 3:1, 6:2 a 4:1 a skupinou prošli bez porážky na prvním místě. Bohužel nastala před play off dlouhá pauza a my jsme vytuhli, 1:5 v semifinále proti hratelnému soupeři a 3:6 s boji o 3. místo. Snad jen škoda, 4. místo je ale i tak odpovídající. Turnaj již podruhé ovládli Avalers.

Sestavy: Vlčata- Jáchym B, Jáchym V, Mikuláš, Filip, Medvěd, Tomáš T, Tadeáš, Strejda

Skauti- Vakomyš, HoTy, Štěpán, Jirka K, Dominik

Vedoucí: Krtek, Cvrk, Žmolek, Jakub, HoTy, Kosťa, Sup

 

Napsat komentář