Derwen Cup vlčat – po těžkém boji historické vítězství jelenů!

Výsledky letošního Derwen Cupu vlčat již znáte, a tak jen pár postřehů…Čtěte dále.

První zápasy základní skupiny byly na zahřátí, ale třetí se Sluneční září přinesl po bitvě porážku Jelenů 3 : 4. Ale nebyl to žádný debakl a bylo vidět, že s favority jsme schopni sehrát vyrovnanou partii. Semifinále ukázalo, že druhá skupina byla slabší. Bylo jasnou záležitostí Jelenů 10 : 1. Finále opět proti Sluneční záři přineslo nesmírné drama až do posledních sekund zápasu. Hned v úvodu chyboval Jáchym Balák a soupeři vedli 1 : 0. Za chvíli přidali druhý gól a situace Jelenů vypadala kritická. Jenže se projevilo odhodlání našich vlčat jen tak se nevzdat a do přestávky stačili Mikuláš a Jáchym Vanc vyrovnat. Stav 2 : 2 o přestávce dával naději, ale hned v úvodu druhé půle šla Sluneční zář opět do vedení 3 : 2. Odpověď Jelenů na sebe nenechala dlouho čekat a Filip Křivánek vyrovnal. Stav 3 : 3 trval dlouho a už se rýsovalo na obzoru prodloužení, když necelou minutu před koncem Jáchym Balák ve skrumáži před soupeřovou brankou vybojoval míček a propálil brankáře vítěznou střelou – 4 : 3.  Závěrečná snaha Sluneční záře již vyšla naprázdno a Jeleni mohli slavit! Nutno přiznat, že florbalově byli soupeři lepší, ale Jeleni je zaskočili a nakonec předčili houževnatostí a zarputilostí. Velká pochvala patří celému týmu! Fotky máme ve fotogalerii!