Derwen cup roveři – bitva za bitvou

Ráno po plese nebylo uplně tak svěží, jak bychom si představovali, ale přesto jsme se sešli včas a pustili se do bojů ve skupině. Úkol byl jasný, skončit lépe než skauti i vlčata a dostat se do finále. Již po prvním zápase bylo jasné, že to tentokrát nebude žádná procházka růžovým sadem, ale pořádný mazec. První zápas pro nás také znamenal první prohru, ale další dva zápasy jsme již zvládli. Jenomže situace se následně začala komplikovat a takže přišly další porážky. Před posledním zápasem s tradičním soupeřem Iřevor tak byla situace taková, že nás do semifinále mohla posunout pouze výhra. To jsme začali plnit, jenomže Iřevor dokázal srovant. Ale nevzdávali se a tlačili. Vítězný gól 17sekund před koncem znamenal náš postup.

A to jsme si pro diváky připravili ještě další porci nervů v semifinále. Tam jsme narazili na přejmenované Avalers- loňské vítěze. I přes naší velkou aktivitu svítilo po základní hrací době skóre 4:4 a bylo jasné, že nic není rozhodnuto. V prodloužení jsme ale neponechali nic náhodě a z první vážné akce udeřili. Bylo ale rozhodnuto, že bude dohrána celá hrací doba, tak jsem po chvilce vedli o další dva góly a už jen dohrávali. To se nám málem vymstilo, ale odpověď soupeře přišla pozdě a tak jsme se radovali z postupu do finále.

To následovalo ihned poté a ikdyž byl nástup náš a rychle jsme vedli, nedokázali jsme pak již skóre navyšovat. Došly síly a bylo to hodně znát a tak skóre začal navyšovat soupeř až na konečných 4:2. Ve finále jsme si vybrali slabší chvilku z produktivity a tak zaslouženě vyhrál tým Sázava. Dík všem za účast a předvedenou bojovnost. Výsledek je dost super, když víme, jaká byla konkurence. A tak můžeme říci, že cíl splněn! Zůčastnili se Krtek, Honza Tyburec, Michal, Kosťa, Jakub Šlegl, Supo a Cvrk Napsal Cvrk

Napsat komentář