Bowling v Butovicích 20.12.

Dostal jsem za úkol poreferovat o naší bowlingové výpravě. Konala se dne 20. 12. 2008 a sraz byl v 9:40. Mně bohužel z jistých důvodů (prostě jsem zaspal) ujel bus a tak jsem dorazil o hodnou chvíli později (autobusy jezdí jednou za půl hodiny). Jaké bylo mé překvapení, když jsem se na Nových Butovicích střetl s bratrem, který vyrážel dříve (vzal to metrem z Hradčanský).

Nu, dorazil jsem a mohli jsme začít hrát. Byl jsem ještě trochu rozespalý, a tak jsem si pletl prsty (to se může stát každému, že říká palec a ukazuje malíček). Ale teď k  samotné hře. Byli jsme rozděleni na mladší a starší (mladší tým tvořil Štěpán, Mat, Honzové (Tyb. a Tom.) a Jakub K. a starší Kuře, Žmolek, Pirát, Tuňák a já). Jelikož jsem hrál bowling poprvé, mé koule létaly všemi směry. Dokonce se mi podařilo dát strike (shodit všechny kuželky), tím že jsem při hodu koulí zavadil o vlastní koleno. Co se týče výsledků – u nás vyhrál Žmolek a ve vedlejší skupině Honza Tyb. Za zmínku také stojí, že po našem odchodu bylo bowlingové centrum totálně zavirované (Pirát dojednal slevu, protože jsme tam měli být déle). Jo také bych neměl zapomenout hlášku Honzy: „Byl jsem lepší než ňákej skaut?“.

Na závěr bych chtěl vyzdvihnout učitelské výkony Kuřete, neboť v samotném závěru hry jsem zaperlil a dal dvakrát strike (leč k vítězství to nestačilo- stačilo to na krásné poslední místo s rozdílem asi 40 bodů na posledního).

S přáním radostných Vánoc se loučí Námořník

P.S.: Pokud objevíte jakékoli chyby ve složení hráčů či výsledcích, prosím bez rozpaků opravte. Dík

P.S.S.: Málem bych zapomněl, že po skončení akce si Štěpán zahrál na modela (viz fotogalerie), někteří se povozili na jezdících schodech …

Fotky od Piráta jsou v galerii, fotky od Tuňáka snad taky někdy budou.

A ještě si trochu zalinkuji:

Pravidla bowlingu,

stránky podniku


Napsat komentář