21.-23.5. Nářez výprava do Kašperských hor! KROJ sebou!

Další nářez se blíží, OMLUVA patří všem, co se těšili pod převis, BUDE jindy, ale bude. Tahle akce ovšem bude lepší, mnohem lepší, bude to totiž to nejlepší, kam jste mohli tenhle rok zatím jet, tak si udělejte čas a pojeďte! 🙂

Možná bude někdo zklamán, že se nejede pod slíbený převis, ale Krtek byl natolik okouzlen farou v Kašperských horách, že mu to nedalo, a Námořníkova výprava bude tam. V Červnu se snad najde volný den a převis stihneme. Pokud ne, osobně se já Krtek zaručuju, že ho uděláme v září, kdy nás vůdce bude ještě na cestách po Tramtárii a všechno bude v naší moci.

Kam, že to jedeme? Správná otázka, taky jsem nevěděl, kde to je. Kašperské hory jsou malebná vesnička na  Šumavě nedaleko známé Sušice ( kdo neškrtá jejich sirkama, nevim, kde žije). Leží v národním parku Šumava a je zas o kousek jinde, než kde jsme dosud s Jeleny putovali, takže objevíme zase nový kraj. Na jednu stranu hory, na druhou hory. Prostě paráda.

Co tam budeme dělat? Program vám asi teď ještě neřekneme, nejspíš půjdeme k Vydře na výlet. V Kašperkách je úžasná fara, takže kromě výletu si zahrajeme fotbal, míčkovky, projdeme po památkově pěkné zrekonstruované vísce, pomůžeme s něčím panu faráři a podívám se do přírody. Nakonec uspořádáme pravou grill party v krbu a dáme pořádný večerní program. Možná je i teď někdo zklamán, že se nejede pod převis, já však na tuto akci dávám osobní záruku spokojenosti, protože ještě pomalu začaly přípravy na ní a už je mým favoritem jara.

Všechny info tady se můžou měnit, ale víceméně je tu vše správně a komplet. Bohužel, je to výprava na Šumavu a bude stát trochu víc.

Sraz: v pátek 21.5. 17.30 Na Knížecí, nástupiště 4.

Návrat: v neděli 23.5. 18.55 zpět ( bohužel, dříve by to nemělo smysl, když jedem takovou dálku a za tolik)

 S sebou: 300,-, spacák, karimatku ( je tam 9 postelí, takže kdo má luxus karimatku, ať jí vezme), boty na výlet a někteří i na fotbal, nůž, batoh na výlet, oblečení dle počasí ( přizpůsobte se Šumavě), KROJ

jídlo na pátek a sobotu ráno, maso na GRILLPARTY ( je to nejefektivnější řešení sobotní večeře, významně to snižuje rozpočet. Pokud byste ale radši chtěli těstoviny, napište do komentářů, většina vítězí) Chleba a jídlo k tomu bude, ale bude potřeba taky vaší pomoci- to znamená, kdo jede, dostane od Námořníka úkol něco nakoupit a přinést účet. A plaťte to z peněz, který by šly na výpravu.

Co můžete očekávat? Především super akci, výlet po Šumavě, vydáme se na Kašperk, pomůžeme panu faráři, naštípeme dříví, zahrajeme fotbal, míčkovky a spoustu dalších her. Věřte mi a pojeďte, aby akce měla smysl, mělo by nás jet hodně a pokud pojede, kýžený efekt se jistě dostaví. Mimochodem, v Kašperkách je pizzerie u fary jako v Zásmukách a hned vedle úžasný obchod s řezbářskými suvenýry, třeba pro mámu.

 Jedou: Elitní trojice roverů Námořník, Krtek, Žmolek, Skautští borci Štěpán, Honza, Vakomyš, Zajíc, Matouš, GuTo, Vašek, Franta, JIrka

Mějte se, pojeďte a nenechte tuhle akci uschnout, protože opravdu bude stát za to. Hlaste se zde, rozviňte diskusi, co byste si přáli na akci a pořádně to tam pak rozjedem.

Krtek a Námořník

Napsat komentář